טפטים ומדבקות קיר - גלריית הפרוייקטים שלנו

לעצב את קירות הבית, הדירה, החברה או בית העסק, זה אינו דבר של מה בכך. מדובר לרוב על השקעה גדולה ובעלי מקצוע שונים, אך אם החלטתם לפעול באופן חכם, ניתן יהיה  באמצעות סכומים נמוכים בהרבה, לעצב את הקירות באמצעות טפטים מדבקות ומדבקות קיר מרהיבות, אשר יגרמו מיד לשינוי החללים ולעיצוב יוקרתי, מודרני או כזה שיעניק לכם את האווירה הרצויה או המסר הנכון,
אם מדובר על חברה, משרד או בית עסק. בחברת טפט בקליק המייצרת טפטים מדבקות בהזמנה אישית, תוכלו למצוא  את הטפט המיוחד שלכם באיכות גבוהה אם טפט מוכן או אם בהזמנה אישית. החברה קיימת מאז 2012 וביצעה פרויקטים שונים אצל חברות  ידועות.

עיצוב ושדרוג דירת קבלן במרכז הארץ
אחד הפרויקטים שביצענו במרכז הארץ בדירה חדשה מקבלן, כאשר הקונספט שהוביל, היה שימוש בגוונים בהירים ורכים של שמנת ונגיעות בכסף. בחלל המרכזי של הדירה הוצב ריהוט בסגנון קלאסי וחם. הטפטים שבחרנו היו בגוונים מאוד עדינים. התאורה הייתה באמצעות קריסטלים ווילון לבן עם חוטי כסף עדינים. שפת העיצוב בדירה הייתה למעשה אחידה רק הגוונים של הטפטים השתנו. את חדר ההורים עיצבנו בסגנון של חדר יוקרתי בבית מלון, כאשר השתמשנו בשני סוגי טפטים כאשר היו שונים בצורתם אך בגוונים זהים. האלמנטים השונים כגון הווילון שנשפך מהתקרה על רצפת הפרקט, גרמה לתחושות בחלל שהשלים אווירה חמה, קלאסית בנגיעות  רכות של רומנטיקה.
 
פרויקטים שביצענו לעסקים שונים ברחבי הארץ
אנו מבצעים פרויקטים רבים גם בקרב חברות גדולות ובתי עסק מוכרים. תוכלו להתרשם מהגלריה שלנו ומהפרויקטים שביצענו באמצעות האתר שלנו שכתובתו: https://www.tapetbeclick.co.il  באתר תראו פרויקטים שביצענו לחברת הובלות, מסעדת גחלים, חברת פלאפון, חברת משלוחים, חברת עדן מן המתמחה בהדפסה על מוצרי נייר, חנות בגדי ילדים "מי ננה" וחברת הקוסמטיקה הידועה ג'יג'י קוסמטיקס. אנו נסייע לכם להתאים את הטפטים ומדבקות הקיר, אם לבית, לעסק או למשרד ונכין עבורכם הדמיה לאישור ולאחר שתאשרו, נגיע להתקין לכם באופן מקצועי את הטפטים מדבקות שבחרתם. נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בייעוץ ועיצוב מושלם מבית היוצר של טפט בקליק המומלץ בחום הן מלקוחות מהמגזר בפרטי והעסקי גם יחד.

הטפטים מדבקות שלנו ניתנים לניקוי וניתן להדפיס בכל גודל וצורה

טפטים מדבקות קיר מעוצבים ומתנקים בקלות במבצע
טפטים תלת מימד לעיצוב הבית, עסקים, חדרי תינוקות, ילדים ונוער, קלים להסרה וללא רעלי דבקים
כולל התקנה

 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק